تعمیرات پاور (power)

تعمیرات پاور (power)


پاور کامپیوتر ، تامین کننده برق کل سیستم می باشد و با خرابی آن سایر قطعات نیز خراب می گردند و نیاز به تعمیر خواهند داشت بنابراین پاور در مواقع برخورد با خرابی و آسیبب باید به صورت حیاتی مورد تعمیر قرار گیرد. تعمیر این قطعه مهم در سیستم های کامپیوتر کار دشواری بوده و تنها در مراکز معتبر مورد تعمیر قرار می گردد. همچنین که تشخیص خرابی آن و نوع آسیب و ناحیه آسیب آن نیاز به مهارت بالایی داشته وهر فرد متخصصی قادر به تشخیص صحیح آن نمی باشد پس اولین قدم برای تعمیرات پاور (Power) انتخاب درست مراکز تعمیر کامپیوتر می باشد تا بتوان نزد افراد متخصص و ماهر مشکل را به روش صحیح آن حل کرد. در ادامه با دیجی تعمیر همراه ما باشید.

علائم خرابی برای تعمیرات پاور (Power)

 

خراب شدن کیبورد و عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر
تغییر ظاهری اجزای داخلی پاور
ریست شدن ناگهانی کامپیوتر
عدم شناسایی دستگاه های وصل شده با کابل USB به سیستم نظیر موس و کیبورد
روشن نشدن کامپیوتر و یا خاموش شدن سریع پس از بالا آمدن سیستم
تغییر صدای فن های سی پی یو و کارت گرافیک
بالا رفتن دمای سی پی یو و کند شدن سیستم
کند شدن عملکرد کیبورد کامپیوتر در هنگام تایپ
پاور در حالت خاموش سوت می کشد
پاور در حالت روشن شدن سوت می کشد
پاور روشن نمی شود ولی بخش استند بای فعال است
پاور روشن نمیشود و مدار استندبای نیز فعال نمی باشد
پاور با اتصال به مادربرد خاموش می شود
پاور با کارکرد خاموش می شود
داغ شدن پاور
سوختن فیوز پاور
کم آوردن پاور
ضعیف شدن پاور
روشن کردن پاور خارج از مدار مصرف کننده

شما عزیزان با داشتن چنین علائمی در سیستم خود باید هر چه سریعتر به تعمیر پاور خود اقدام نمایید ، شاید در نگاه اول تعمیر این قطعه بسیار ساده به نظر آید اما تعمیر آن اصلا کار راحتی نبوده و تشخیص آن به دست هر متخصصی در هر مرکزی امکان پذیر نمی باشد و مراکز معتبر با داشتن تجهیزات پیشرفته و همچنین متخصصین با سابقه و با شناخت کافی از پاور میتواند تشخیصی صحیح و تعمیر حرفه ایی را برای آن داشته باشند و انتخاب یک مرکز معتبر برای تعمیر پاور بسیار حیاتی تلقی می شود.

تعمیرات پاور (Power) کامپیوتر

مراکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر در جهت تعمیرات پاور (Power) ابتدا به بررسی کامل وضعیت پاور می پردازند تا شخیص دهند مشکل از پاور است یا خیر و نیاز به تعمیر و تویض دارد یا نه ، برخی از مراکز غیر تخصصی با تشخیص نا درست خود سبب تعمیر نا صحیح و آسیب به سایر نقاط سیستم می شوند و مشکل را از اول نیز سخت تر خواهند کرد چرا که مشکل میتواند از هنگ کردن کامپیوتر، کند بودن سیستم آزار و… . باشد و فرد نا متخصص با تشخیص نا صحیح علاوه بر تعمیر نکردن مشکل اصلی مشکلات دیگر را نیز به وجود آورد چه بسا که افراد زیادی از طریق تشخیص نا صحیح و تعمیر غیر اصولی مرکز تعمیرات کامپیوتری دچار مشکلات بیشتری در سیستم خود شدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.