تعمیرات هارد اکسترنال adata

تعمیرات هارد اکسترنال adata


تعمیرات هارد اکسترنال adata در کمتر از زمانی که شما فکر کنید در شرکت مهندسی آرمان واقع در تعمیرات لپ تاپ در پاساژ ایرانیان قابل انجام است. آی دیتا که خود تولید کننده باکس هارد می باشد با جای دادن انواع هارد اکسترنال در باکس خود توانست برند آی دیتا را بر سر زبان ها اندازد. همانگونه که می دانید adata جزو برندهای معروف بوده که قابلیت نگه داری انواع هارد شرکت های توشیبا، SEAGATE، WD  و دیگر شرکت ها را داشته باشد. در ادامه مهندس های حرفه ای و کارکشته شرکت خدمات مهندسی آرمان درخصوص تعمیرات هارد اکسترنال Adata  و تعمیرات شارژر لپ تاپ توضیحات علمی و تخصصی ارائه خواهند کرد. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی هارداکسترنال adata

اگر سری در میان بازارهای هارد اکسترنال و لوازم جانبی کامپیوتر بزنید مشاهده خواهید کرد که برند ای دیتا را بعنوان با کیفیت ترین هاردهای موجود می شناسند. اما با این حال پیش خواهد آمد که به دلایل مختلف مانند عدم استفاده درست از هارد توسط کاربران، اتفاقات پیش بینی نشده و غیر نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر هارد اکسترنال adata در دیجی تعمیر 724 با پیشرفته ترین تجهیزات تست و خطا انجام می شود. شرکت ای دیتا در سال 2001 به همت سیمون چن در تایوان تاسیس شد. سیمون چن خط تولید خود را در راستای ماژول های Dram، درایوهای یو اس بی، دیسک های سخت و علاوه براین کارت های حافظه به راه انداخت.

 

تعمیرات هارد اکسترنال adata

 

انواع مشکلات هارد اکسترنال adata

هار اکسترنال adata همانند دیگر هاردها احتمال خراب شدن و نقص پیدا کردن را دارد. به محض ایجاد هر گونه عیب و یا مشکل شما می توانید در کمترین زمان ممکن خود را به میدان ولیعصر و شرکت خدمات مهندسی آرمان برسانید. مهندسان مجرب و کارکشته دیجی تعمیر 724 با مهارت و تخصص کافی می توانند مشکل هارد اکسترنال ای دیتا شما را حل نمایند. برخی از مشکلاتی که ممکن است برای هارد شما رخ دهد شامل موارد زیر است:

عدم شناسایی هارد

نه تنها تعمیرات هارد اکسترنال adata بلکه تعمیرات هارد سیگیت، توشیبا و سامسونگ برای رفع مشکل عدم شناسایی هارد دیسک قابل انجام است. در اثر خرابی فریم ور، خرابی هد، سوختگی برد و همچنین نواسانات برق احتمال عدم شناسایی هارد دیسک وجود دارد. در این شرایط مهندس های حرفه ای اقدام به بازیابی اطلاعات با استفاده از ریکاوری هارد می نمایند. در شرایطی که دیسک منیجمنت رخ ندهد امکان دسترسی به اطلاعات توسط کاربر امکان پذیر نمی باشد. زمانی که هد نتواند سطح پلتر یا همان مکان ذخیره سازی اطلاعات را بخواند بایستی قطعه مورد نظر حتما تعویض شود. سعی نمایید کار را به دستان یک فرد متخصص بسپارید تا اطلاعات شما برای همیشه پاک نشود.

سوختن برد اصلی یا برد تبدیل

هاردهای اکسترنال به دلیل قابل حمل بودن نسبت به دیگر هاردها بیشتر در معرض ضربه خوردن و آسیب های جدی هستند. بیشتر صدماتی که در اثر ضربه زدن به هارد ایجاد می شود شامل خراب شدن برد تبدیل یا برد اصلی هارد می باشد که برای رفع آن بایستی برد تبدیل را جدا و به صورت مستقیم به کامپیوتر متصل کرد. مشکلی که به هنگام تعویض وجود دارد این است که هارد دیسک به صورت یونیک عرضه می شود و از این رو به هنگام تعویض بایستی المان های خراب دقیقا بر روی برد سالم شبیه سازی شود.

ایجاد نقص در سیستم عامل یا فریم ویر هارداکسترنال

از جملعه تعمیرات هارد اکسترنال adata شامل رفع نقص و خرابی در سیستم عامل و یا فریم ویر هارد می باشد. اگر به یاد داشته باشید در ابتدا گفته شد که در درون هاردهای ای دیتا، براساس برند هارد، سیستم عامل های مختلفی وجود دارد. زمان خراب شدن هد هارد براساس برند مشغول به پر کردن لیست هاردهای خراب می کند که باعث می شود اطلاعات هارد از دسترس خارج شود. برای رفع کردن این مشکل باز نیاز است که به دستان کارشناسان حرفه ای و خبره دارد.

شنیدن صدای غیرعادی از هارداکسترنال

نه تنها در هارد اکسترنال ای دیتا بلکه در دیگر هاردها احتمال شنیدن صداهای غیرعادی وجود دارد. به نحوی که بیشتر کاربرها از شنیدن این صداها رنج می برند. اگر بخواهیم عمق و ریشه این مشکل را بیابیم باز به معضل ضربه خوردن هارد باز خواهیم گشت. ظرافت و حساس بودن زیاد هارد سبب می شود که در اثر کوچکترین اصابت و یا کوچکترین ضربه هارد دچار خرابی شده و دیگر قادر به انجام دادن کارها به صورت عادی و نرمال نخواهد بود. البته این را باز در نظر بگیرید که احتمال از بین رفتن اطلاعات باز در این شرایط وجود دارد. فراموش نکنید که شنیدن صدای غیرعادی از هارد تنها به ضربه خوردن هارد خلاصه نمی شود بلکه نواسانات برق یکی دیگر از علت ها می باشد

نکات نگه داری هارد اکسترنال adata

  • سعی کنید که در حالت safe mode اقدام به کشیدن هارد نمایید
  • در صورت امکان هار را به جلوی کیس وصل نکنید
  • از ضربه خوردن هارد اکسترنال جلوگیری نمایید

سخن پایانی در مورد تعمیرات هارد اکسترنال adata

به گفته مهندس های کارکشته و ماهر شرکت مهندسی آرمان، به طور تقریبی تمامی صدمات و آسیب های فیزیکی که به هارد وارد می شود باعث از بین رفتن اطلاعات و خرابی هارد می شود. از این رو سعی نمایید تا حد امکان از هارد خود به نحو احسن مراقبت نمایید. اما در صورت هر گونه خرابی و نیاز به تعمیرات هارد اکسترنال Adata، هارد اکسترنال دیگر برندها حتما به شرکت خدماتی مهندسی آرمان واقع در میدان ولیعصر مراجعه نمایید. شما می توانید درخواست و مشکل خود را نیز درخصوص هارد اکسترنال ای دیتا و یا تعویض قاب لپ تاپ را  در پایین همین مقاله کامنت کنید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.