تعمیر لپ تاپ در مرکز تعمیر Laptop در تهران

تعمیر لپ تاپ در مرکز شهر تهران

تنااین مرکز تعمیر لپ تاپ در مرکز شهر تهران ، دارای متخصصین کاربلد و با تجربه  کاملا مجهز به تکنولوژی دستگاههای تعویض چیپ و عیب یابی است.

در این مرکز تخصصی تعمیرات ، کلیه  تعمیر لپ تاپ  مانند : تعمیر مادربرد لپ تاپ، تعمیر هارد لپ تاپ، تعویض ال سی دی شکسته لپ تاپ، تعمیر درایو، تعویض آداپتور و باتری لپ تاپ، تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ و . . . می باشد همچنین افراد میتوانند کلیه قطعات نوت بوک هایدستگاه خراب لپ تاپ خود را در این مرکز تعمیر و یا تعویض نمایند که برای این خدمات میتوانند حضوری و یا غیر حضوری از طریق ارسال پیک  خدمات را دریافت نمایند.

تعمیر لپ تاپ در مرکز شهر تهران

در این مرکز کارشناسان و متخصصین ابتدا  دستگاه را بررسی  میکنند و از این طریق مشکل را دقیق عیب یابی کرده و به اطلاع مشتری می رساند و آن را در روند تعمیر و نوع تعمیر آگاه میکنند و سپس بر اساس آن هزینه  حدودی و یا دقیق را به اطلاع مشتری میرسانند تا شخص انتخاب به ادامه تعمیر دشاته باشد و یا خیر.

سپس بعد از انتخاب مشتری  لپ تاپ در روند  تعمیر قرار میگیرد و پس از بازبینی مجدد دستگاه  تعمیر شروع میشود.
در این مرکز بررسی اولیه بدون هزینه بوده و بدون تعمیر هزینه ایی از افراد گرفته نخواهد شد و پس از تعمیر نیز دستگاه تا چند روز برای تست و اطمینان از تعمیر صحیح در مرکز استفاده میشود.

تعمیر انواع لپ تاپ

1- تعمیرات لپ تاپ دل
2- تعمیرات لپ تاپ اچ پی
3- تعمیرات لپ تاپ سونی
4- تعمیرات لپ تاپ توشیبا
5- تعمیرات لپ تاپ اپل
6- تعمیرات لپ تاپ لنوو
7- تعمیرات لپ تاپ msi
8- تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت
9- تعمیرات لپ تاپ ایسوس
10- تعمیرات لپ تاپ ایسر

خدمات ویژه در دیجی تعمیر

یکی از خدمات ویژه در این مرکز ارائه ضمانت می باشد و تا مدت یک ماه اگر دستگاه همان مشکل قبلی را بدون آسیب از قصد مشتری داشته باشد تعمیر بدون هزینه برای دستگاه انجام خواهد گرفت.

مدت زمان تعمیر در این مرکز به این صورت است که کلیه خدمات تعمیر در این مرکز معمولا کمتر از یک روز کاریو یا در یک روز زمان میبرد و دستگاه  در کمترین زمان تعمیر شده  و پس از تست به مشتری تحویل داده می‌شود.

همچنین عزیزان میتوانند در این مرکز تعمیرات لپتاپ و تعمیرات تبلت و  سخت افزاری خود را انجام دهند و تعمیراتی نظیر تمیز کردن فن ، تعمیرات مادربرد و  همچنین تعمیر آداپتور لپتاپ اپل، تعمیر باتری لپ تاپ اپل، فروش آداپتور، فروش باتری نوت بوک، تعویض ال سی دی لپتاپ، فروش صفحه نمایش لپ تاپ، فروش قاب لپتاپ، تعویض لولای لپ تاپ، فروش هارد لپ تاپ، فروش درایو لپ تاپ، تعویض کیبورد و موس لپتاپ  در این مرکز انجام میشود.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین : ۰۹۹۱۳۹۸۶۰۵۹
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم